KONKURS WOKALNY CZERWONA(K) PIOSENKA

Amatorskich wokalistów i zespoły muzyczne zapraszamy do udziału w I edycji konkursu wokalnego Czerwona(k) Piosenka. Dla trzech najlepszych wykonawców przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody.

Konkurs jest dwuetapowy. I etap to selekcja uczestników na podstawie nagrań nadesłanych na adres konkurs@czerwonak.pl. II etap to przesłuchania finałowe, które odbędą się 13 października w Centrum Kultury i Rekreacji w Czerwonaku.

Uczestnikiem konkursu może zostać każda osoba pełnoletnia, która przygotuje dwie piosenki w języku polskim lub obcym, które w tytule zawierają słowo „czerwony” i dostarczy ich nagranie wraz z Kartą Zgłoszenia do Organizatora. Długość jednej piosenki nie może przekraczać 4 minut.

Jury będzie oceniać uczestnika na podstawie takich kryteriów jak: dobór repertuaru, estetyka wykonania oraz ogólny wyraz artystyczny. Za I miejsce przygotowaliśmy nagrodę Wójta Gminy Czerwonak w wysokości 3 000 zł. Za II miejsce uczestnik otrzyma 2 000 zł, a najniższy stopień podium będzie się równał nagrodzie w wysokości 1 000 zł.

Każdy mieszkaniec może być widzem podczas przesłuchań. Wstęp oczywiście jest wolny. To jednak nie koniec atrakcji jakie przygotowaliśmy. Zwieńczeniem I edycji konkursu Czerwona(k) Piosenka będzie koncert Czerwonych Gitar. Odbędzie się on o godzinie 19:00 w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach. Bilety w cenie 5 zł do nabycia w CKiR w Koziegłowach, siedzibie GOK Sokół w Czerwonaku oraz na bilety24.pl.

 

Krzysztof Wodniczak

Czerwona_Piosenka

 

 

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *