ZTM: Remont nawierzchni na ul. Dworcowej w Golęczewie. Zmienionymi trasami pojadą autobusy linii nr 905 i 907

W dniach od 24 do 27 kwietnia 2018 roku prowadzone będą prace przy układaniu warstwy ścieralnej asfaltu na ulicy Dworcowej w Golęczewie (na odcinku od ulicy Tysiąclecia do ulicy Czereśniowej). W związku z powyższym autobusy linii nr 905 i 907 skierowane zostaną objazdem przez Szosę Poznańska, Golęczewską i Tysiąclecia.

W powyższym terminie wyłączone z użytkowania zostaną następujące przystanki:

  • Golęczewo/Obornicka (na ulicy Dworcowej) – autobusy zatrzymają się na przystanku zlokalizowanym na ul. Szosa Poznańska;
  • Golęczewo/Stacja (na ulicy Dworcowej);
  • Golęczewo/ Szkoła (na ulicy Dworcowej) – autobusy zatrzymają się na tymczasowym przystanku zlokalizowanym na ulicy Tysiąclecia przy skrzyżowaniu z ulicą Dworcową.

W związku ze znaczącym wydłużeniem trasy przejazdu w podanym wyżej terminie mogą występować opóźnienia w realizacji kursów autobusów linii nr 905 i 907.

Za utrudnienia z tym związane serdecznie przepraszamy.

Jednocześnie informujemy, że podane terminy prac mogą ulec zmianie z przyczyn niezależnych od Zarządu Transportu Miejskiego.

 

Biuro Rzecznika ZTM

 

Goleczewo zmiana tras 905 i 907 schemat

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *